بهترين روش هاي مهاجرت به کانادا

کانادا از جمله کشورهايي است که در کنار ديگر کشورهاي آمريکايي و اروپايي براي جذب دانشجويان لايق و برتر سراسر جهان، بورسيه تحصيلي رايگان مي‌دهد.

با توجه به اينکه تعداد ايرانيان ساکن اين کشور بسيار زياد است، شرايط زندگي آن نسبت به ديگر کشورها بهتر بوده، بعد از تحصيل در اين کشور مي‌توانيد راحت‌تر براي دريافت اقامتش اقدام کنيد.

 

کانادا از پهناورترين کشورهاي جهان است و هر ساله جمعيت قابل توجهي براي مهاجرت به اين کشور از روش هاي مختلف اقدام مي کنند. مهاجرت به کانادا از طريق تحصيل و کار روش هاي اصلي مهاجرت به اين کشور پيشرفته هستند اما روش هاي مهاجرت به کشور کانادا به اين دو مورد محدود نمي شود.

 

سطح بالاي رفاه اجتماعي در کشور کانادا و به طور کلي کيفيت بالاي زندگي در اين کشور دليل اصلي تمايل به مهاجرت به اين کشور است. البته بايد به اين نکته نيز اشاره داشت که هزينه هاي بالاي زندگي در اين کشور گاه مهاجرت به کانادا را با مشکل روبرو مي کند.

 

بسياري از افراد تمايل دارند براي مهاجرت به کانادا اقدام و بر اساس شرايط خود نظير سن، تحصيلات، سابقه کاري و غيره، راه هاي ورود به کشور کانادا را بررسي نمايند. براي مهاجرت به اين کشور پر درخواست، اطلاع از شرايط و روش هاي ورود کمک بسياري به متقاضيان اين امر مي نمايد. کانادا کشوري با 33 ميليون نفر جميعت است و پس از روسيه دومين کشور پهناور دنيا محسوب مي شود.

 

اين کشور از سه سو با اقيانوس منجمد شمالي، اقيانوس اطلس و اقيانوس آرام و از جنوب با آمريکا همسايه است و از اين سو يک کشور سردسير محسوب مي شود که نسبت به مساحتش جميعت کمي دارد. قانون در اين کشور به شکل Common Law مي باشد، بدين معنا که در شرايط خاص قاضي يا دادستان مي توانند خلاف قانون اساسي حکم کنند که اين امر کانادا را به کشوري راحت براي زندگي بدل کرده است و ساليانه تعداد بسياري به اين کشور مهاجرت مي کنند.

 

مهاجرت به کانادا در سال 2021 از راه هاي مختلف امکان پذير مي باشد که عبارتند از:

 

ويزاي توريستي کانادا

ويزاي سرمايه گذاري کانادا

ويزاي خود اشتغالي کانادا

ويزاي ازدواج و نامزدي کانادا

ويزاي تولد کانادا

ويزاي کاري کانادا

ويزاي تحصيلي کانادا

دلايل مهاجرت به کانادا

چرا کشور کانادا بهترين کشور براي مهاجرت است؟ همه ما مي دانيم که کشور کانادا همه ساله از سيل عظيمي از مهاجران و پناهندگان استقبال مي کند. حتي آمار و ارقام حاصله از مطالعات ميداني هم مبين اين جايگاه برتر اين کشور مي باشد. مثلا، بنا به مطالعه انجام شده توسط U.S News and World Report، کشور کانادا پس از آلمان، دومين کشور مهاجر پذير دنيا رتبه بندي شده است. دلايل اساسي مهاجرت به کانادا:

 

اقتصاد قوي

نرخ بيکاري 8.9%

فرصت هاي کاري بالا

تنوع قومي

فرهنگ کانادايي

تامين اجتماعي در کانادا

قوانين مهاجرتي راحت

اصولا ورود به کشور کانادا به چند فاکتور اساسي بستگي دارد؛ اول از همه، هدف شما از مهاجرت به اين کشور چيست؟ تحصيل، کار، گردش، ديدن خانواده و غيره فاکتور بعدي تعيين کننده مدت اقامت شما در اين کشور است. شما به عنوان مهاجر مايل هستيد که تا کي در کشور کانادا اقامت گزينيد؟ بلند مدت يا کوتاه مدت؟ فاکتور بعدي، شرايط شما مي باشد. آيا شما تحصيلات، تخصص يا مهارتي داريد يا خير؟ افراد با توجه به 3 فاکتور فوق الذکر، تصميم به زندگي در اين کشور مي گيرند.

 

براي آشنايي بيشتر با روش هاي ذکر شده پيشنهاد مي کنيم حتما به يکي از سايت هاي مهاجرتي مراجعه کنيد اما در مورد انتخاب شرکت مهاجرتي اگر نظر ما را بخواهيد شرکت رايا بين الملل يکي از شرکت‌هاي فعال و معتبر در زمينه دريافت بورسيه‌هاي تحصيلي است که مي‌تواند براي تسريع اين فرآيند و افزايش احتمال موفقيت، به شما کمک کند. براي اطلاعات بيشتر در مورد خدمات اين شرکت، شرايط دريافت بورسيه و. بهتر است وارد سايت آن شده و با مشاوران خبره اين شرکت ارتباط بگيريد.

منبع : رايا بين الملل مهاجرت تحصيلي هوشمند  internationalraya.com

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


میلیونر شو موسسه کارآفرینی بازتاب آنلاین درس فناوری Alex خاطرات تنهایی باغ ســــبز teach professional translation methods for translation lovers مای ساپ (MySup) خیابون